Методи виведення грошей Parimatch

Використання банківських карток - найкращий спосіб виводити гроші з Parimatch. Ця стаття містить все, що вам потрібно знати про виведення коштів Parimatch в Україні.

Всі способи виведення в Parimatch Ukraine

Ставки на спорт в Parimatch - це не тільки спосіб розважитися, але й засіб постійного заробітку, тому букмекер повинен знати, які варіанти виведення коштів запропонувати. У Parimatch Україна вибір способів оплати досить широкий, і в основному він залежить від обраної валюти рахунку (наприклад, способи виведення Parimatch українськіх гривень та доларів США можуть відрізнятися).

Гравці вказують валюту свого облікового запису під час процесу реєстрації – після створення профілю гравця неможливо змінити його вибір, а також відкрити новий рахунок з тими ж особистими даними, тому гравець, який робить ставки, повинен подумати, якою валютою буде зручніше користуватися. Наприклад, українським гравцям нерозумно відкривати свої рахунки в польських злотих.

Щоб зняти гроші, вам потрібно буде підтвердити свій ігровий рахунок – вказати необхідні персональні дані та прикріпити скани документа, що підтверджує вашу особу – Parimatch дозволяє використовувати паспорт або водійські права. Вам не потрібно проходити процес підтвердження, щоб поповнити рахунок Parimatch.

Гравую, який робить ставку, слід пам’ятати одне головне правило, яке діє майже у всіх букмекерських конторах, включаючи Parimatch. Метод, використаний для внесення депозиту, також має використовуватися для виведення виграшів. Наприклад, якщо рахунок поповнювався через електронний гаманець, то зняття на картку, наприклад, буде недоступне.

Як вивести гроші з Parimatch

Детальна інструкція щодо виведення коштів з рахунку Parimatch

Отже, вам вдалося заробити на Parimatch. Як зняти? Виконайте кілька простих кроків:

1

Увійдіть, ввівши свій логін і пароль.

2

Увійдіть в особистий обліковий запис Parimatch, натиснувши на значок його профілю у верхньому правому куті.

3

Перейдіть на вкладку “Фінанси”, потім відкрийте розділ “Виведення коштів”.

4

Система виводить список усіх доступних способів виведення грошей – ви можете відфільтрувати їх за країною, вказавши країну свого проживання.

5

Натисніть на найбільш підходящий спосіб виведення Parimatch і введіть необхідну інформацію, а потім завершіть транзакцію.

Букмекерська контора не стягує комісій за зняття коштів, але вони можуть встановлюватися платіжними системами, через які здійснюється переказ грошей.

Користувачі Parimatch можуть знімати гроші зі своїх рахунків різними методами, що відрізняються за швидкістю, зручністю, лімітами та комісіями. Рахунок або гаманець, на який буде перераховано платіж, має бути зареєстрований під іменем користувача, вказаним у профілі гравця. 

Parimatch пропонує гравцям, які роблять ставки, банківські картки, електронні платіжні системи та криптовалюти серед доступних методів виведення коштів. Букмекерська контора була однією з перших, хто запропонував можливість виводити кошти в криптовалюті в 2023 році. Parimatch підтримує інновації та фінансовий прогрес. Виведення здійснюється у фіатній валюті, яка автоматично конвертується в біткойни за поточним курсом обміну на момент зарахування на крипто-гаманець. Щоб вивести гроші в криптовалюті, необхідно вибрати відповідну опцію на сайті або в мобільному додатку, вказати суму, а потім у вікні, що відкриється, ввести адресу свого гаманця. Перевірте інформацію, а потім підтвердіть транзакцію.

Методи виведення Parimatch

Доступні способи зняття коштів з вашого рахунку Parimatch

Найпопулярнішим способом виведення грошей з Parimatch є банківська карта. Вони по праву вважаються найзручнішим варіантом виведення коштів з букмекерських контор, адже більше 80% людей активно використовують дебетові та кредитні карти для оплати різноманітних товарів і послуг. Отже, букмекери роблять депозити за допомогою картки, а потім знімають кошти подібним чином.

Parimatch дозволяє виводити свої прибутки на будь-яку банківську картку MasterCard або Visa. При знятті коштів у гривнях стягується комісія в розмірі 1,5% залежно від банку-емітента картки. За інші валюти комісія не стягується, незалежно від суми зняття. Період зарахування коштів на картку банку коливається від 15 хвилин до 12 годин – в більшості випадків переказ зараховується в найкоротші терміни.

Дебетова картка

Щоб вивести гроші на дебетову картку, гравець повинен виконати кілька простих кроків:

Кредитна картка

Процес зняття кредитної картки практично такий самий, як процес зняття дебетової картки. Щоб вивести гроші з Parimatch на свою кредитну картку, ви повинні виконати ті самі операції, що згадані вище. Букмекерська контора пропонує своїм клієнтам швидкий висновок коштів на кредитні карти.

Банківський переказ

Щоб зняти банківський переказ, вам потрібно буде зробити запит на зняття коштів. Не велике діло. Саме так Parimatch отримує всю необхідну інформацію для банківського переказу. Ви можете розмістити запит з основної версії настільного або мобільного веб-сайту або через мобільний додаток Парі Матч. Щоб здійснити виведення коштів на банківський рахунок, необхідно:

1

Логін.

2

Перейдіть у свій профіль, потім у “Фінанси”.

3

Натисніть на “Вивод”.

4

У списку платіжних систем виберіть “Банківський переказ”.

5

Введіть суму, яку плануєте зняти з ігрового рахунку.

Пам'ятайте, що незалежно від банку, яким ви користуєтеся, мінімальна сума для зняття Парі Матч є однаковою для всіх банківських переказів.

6

Уважно заповніть бланк банківських реквізитів (номер картки або банківського рахунку та ПІБ власника); підтвердьте запит на зняття за допомогою коду, надісланого в повідомленні на ваш телефон.

Мінімальна та максимальна суми виведення

Які мінімальна та максимальна суми доступні для виведення з Parimatch

У цій таблиці ви можете побачити не лише суми виведення коштів, а й деякі способи поповнення та час виведення Паріматч.

СПОСІБ ОПЛАТ МІНІМАЛЬНИЙ ДЕПОЗИТ  МАКСИМАЛЬНИЙ ДЕПОЗИТ МІНІМАЛЬНЕ ЗНЯТТЯ ЧАС ВИВЕДЕННЯ
Віза 50 грн 25 000 грн 100 грн Зняття
MasterCard 50 грн 25 000 грн 100 грн Зняття
Entropay 50 грн 25 000 грн 100 грн Зняття
Neteller 180 грн без обмежень 50 грн Зняття
WebMoney 5 грн без обмежень без обмежень Зняття
Ідеальні гроші 5 грн без обмежень 15 грн Зняття
AdvCash 5 грн без обмежень 15 грн Зняття

Виведення коштів через мобільний додаток

Як здійснювати платежі через мобільний додаток Parimatch

Мобільний додаток Parimatch розроблено для комфорту гравців. В Парі Матч ставки через мобільні додатки букмекера нічим не відрізняються від гри через офіційний сайт. У мобільних додатках для Android і Парі Матч для iPhone гравці мають доступ до всіх методів депозитів і зняття коштів. Таким же чином здійснюється заявка на виплати.

Спочатку вам потрібно перейти у свій профіль і вибрати “Фінанси”. Потім із запропонованого списку виберіть бажаний спосіб оплати. Як і на офіційному сайті Parimatch, отримати кошти через додаток можна різними способами:

  • банківськими картками;
  • електронні гаманці;
  • криптографічний.

Реєстрація транзакції здійснюється в спеціальній формі, в якій вказується номер рахунку і сума для зняття. Ви можете підтвердити дію за допомогою коду в SMS або зателефонувавши оператору банку.

Ліміти для отримання коштів через мобільний додаток Parimatch такі ж, як і для платежів з офіційного сайту. Час переказу коштів на вказані банківські реквізити залежить від правил платіжної системи.

Технічна підтримка виведення коштів

Якщо у вас виникли проблеми з виведенням коштів Parimatch, ви можете зв’язатися зі службою підтримки різними способами. Вони включають

Букмекерська контора Parimatch досить лояльна до чесних гравців. Якщо у вас виникли проблеми з виведенням коштів Parimatch, ви можете зв’язатися зі службою підтримки різними способами. Вони включають:

  • Підтримка в чаті. Просто натисніть значок чату та напишіть своє запитання. Зазвичай вони відповідають протягом 5-7 хвилин.
  • WhatsApp. Ви можете зв’язатися з ними по телефону.
  • Електронна пошта. Просто надішліть повідомлення та опишіть свою проблему.
  • Бот. з Telegram. Вони розглянули багато справ, і, можливо, ваша не така унікальна, як ви думаєте. Отже, ви можете використовувати Telegram-бот Parimatch для вирішення своїх проблем. Ви можете зв’язатися з ним тут @Parimatch_bot.

Усі методи підтримки доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Якщо ви не зловживали цією лояльністю, то зняття коштів не повинно бути проблемою. Найчастіше санкції від букмекерської контори застосовуються до гравців, які порушують правила. Ось найпоширеніші причини відмови та затримки виведення. 

  • Опрацювання заявок та відсутність активності. У Parimatch діє правило, згідно з яким перше зняття коштів можливе лише через 24 години з моменту поповнення рахунку. Крім того, ви повинні зробити принаймні кілька ставок, щоб отримати виплату.
  • Кілька облікових записів і пошук бонусів. Служба безпеки BC Parimatch запобігає будь-яким спробам зловживання довірою букмекера. Серед найпопулярніших порушень угод користувача — кілька облікових записів (створення дублікатів облікових записів) і пошук бонусів (зловживання умовами бонусної програми).
  • Відмова у перевірці. Ідентифікація в букмекерській конторі Parimatch потрібна лише для відстеження кількох облікових записів. Крім того, перевірка дозволяє букмекерській конторі переконатися, що на сайті грають лише дорослі користувачі.

Якщо ви вважаєте, що Parimatch відмовився виплачувати виграші без поважних причин, зверніться до служби підтримки цієї букмекерської контори. Можливо, виведення коштів затримується помилково. Принаймні, ви будете належним чином проінформовані про те, чому ви ще не отримали свій виграш. 

Як вивести гроші з Parimatch?

Щоб вивести гроші з Parimatch на картку або банківський рахунок, вам необхідно вибрати спосіб виведення; вказати суму зняття та реквізити одержувача (номер рахунку або картки). Тоді ти вам просто потрібно підтвердити запит і дочекатися його обробки.

Від чого залежить швидкість виведення коштів?

Швидкість виведення залежить від способу оплати, завантаженості фінансового відділу, букмекерської контори та платіжного оператора.

Чи можна зняти гроші без підтвердження рахунку?

Ні, тому що для зняття коштів потрібна перевірка гравця.

Як перевірити в Parimatch?

Для верифікації необхідно завантажити паспорт і фотографії, а також власну фотографію з паспортом в руках в особистому кабінеті в розділі «Особиста інформація». За результатами перевірки ви отримаєте сповіщення електронною поштою.

Скільки часу триває процедура підтвердження?

Як правило, сканування завершується від кількох годин до кількох днів.

Що робити, якщо я отримую повідомлення про помилку під час оформлення замовлення?

Зверніться до служби технічної підтримки. Оператор вивчить проблему і підкаже, як її вирішити.